DĚTSKÁ PROMÍTAČKA PRO VEČERNÍ POVÍDÁNÍ I OSVĚTLENÍ

 

Děti mají nesmírnou zásobu energie. Celý den poskakují, švitoří a něco podnikají. Večer jsou rodiče často unavenější než děti. Jenže ještě nastává kolečko večerní očisty a uložení do postele. Někteří rodiče pak čtou pohádky, aby své ratolesti konečně dotlačily do spánku. Jenže čtení knih může po čase vypadat jako velká nuda. Zapojte fantazii a pohádky promítejte na zeď. Díky promítačky MiDeer to půjde velmi snadno. Užívejte si společný čas!

Promítací pohádky

Děti milují objevovat nepoznané. A také se jim líbil prostor pro fantazii. Takže pokud jim ukážete něco nového, už ani nepípnou. Kolikrát se vám stalo, že u Popelky nedávaly pozor, protože ji znají slovo od slova a Kocour v botách už taky neboduje. Neustále skáčou po posteli, převracejí peřinu, a ne se uklidnit. V takovém prostředí je nejlepší vytasit nějakou novinku.

Promítačka příběhů a hvězd

MiDeer Svítilna a promítačka je to pravé. Pohádky se dají předvádět přímo na zdi, takže jdou hezky vidět ze všech koutů pokoje. Mluvené slovo pak obstaráte vy. K tomu vám slouží vlastní fantazie anebo přiložená brožurka v anglickém jazyce. Potrénujete i cizí jazyk. MiDeer obsahuje 8 známých pohádek – O Popelce, O šťastném princi, O řepě, O Malence, O Pinocchiovi, O perníčku, O chlapci, který volal vlk a O cestě vesmíru.

Velkým bonusem této pomůcky je její variability. Promítá nejenom pohádky pomocí vložených kotoučů, ale dá se použít jako noční světlo. Takže konec strachu ze tmy a volání uprostřed noci. Oceníte i velmi hezky zpracované promítání noční oblohy. Spaní pod hvězdami přinese sladký spánek i těm nevětším rošťákům. Samozřejmě, že pohádky můžete dle libosti doplňovat loutkami, plyšáky anebo stínovým divadlem.

H4debe8ba10f54c53af53569d5fcc584coMideer-MD1103-KIDS-STORYBOOK-TORCH-COLORFUL-FLASHLIGHT-SMALL-NIGHT-LIGHT-TORCH-birthday-present-gift-Christmas81e8e164483396adac0868458234d102

Baterka do ruky

Pokud si přejete něco skladnější, co budou umět ovládat i děti samy, zvolte MiDeer promítací baterku. Padne i do dětské ruky. Pomocí kotoučů si samy vyberou, na co budou mít chuť a vy získáte čas pro sebe. Ne každý den musíte být přítomni vyprávění pohádek. Nechte své potomky, ať rozproudí fantazii a jednotlivé obrázky komentují dle svého uvážení. Dokážou vymyslet smysluplný příběh? K dispozici jsou 4 pohádky – Šťastný princ, Popelka, Malenka a Pinocchio.

K promítání pohádek vám postačí holá zeď, skříň nebo zatáhněte přes okno závěs. Tyto společné chvilky si můžete užívat kdykoliv, když světlo, respektive tma dovolí. Tím, že jde o přenosnou hračku, si ji zabalte s sebou na víkend pod stan a využijte baterku i na bojovku v lese. Bavte se kvalitně!

Veškerý sortiment k promítání, ať už jde o promítačku, baterku nebo náhradní kotouče zakoupíte v roztomilém e-shopu Mráček z hraček. A mnoho dalšího.

 b630e90486c4349a956d8583dc5665b32MiDeer-Story-Projector-Torch-Educational-Flash-Light-Up-Toys-for-Children-Kids-Lamp-Play-Sleeping-Stories