Letadlo lepenka - Armstrong Whitwort 27 Ensign

469
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Házecí letadlo z lepenky


  • Vyprodáno
299 Kč
Kategorie: DLE VĚKU
Položka byla vyprodána...
 

Letadélko z materiálu určeného pro výrobu krabic dokáže létat? Tato skládačka z vlnité lepenky vás přesvědčí o tom, že klouzavý let není výsadou jen drahých materiálů. Házedlo je sice určené dětem od věku osmi let, ale ocení jej i dospělí muži. Ideální je pro odreagování kravatových chlapců tvrdě pracujících za monitory ve velkoplošných kancelářích. Lze jej využít i pro posílání papírových psaníček komukoli na opačné straně místnosti. Zavěšené ve formaci na stěně nebo pod stropem zútulní každý interiér. Složení letadla nezabere víc než 15 minut a není k němu potřeba žádných pomůcek kromě desky stolu. Modely vycházejí z tvarů skutečných historických letadel. Každý typ je vždy výsledkem dlouhé evoluční řady prototypů. Důležitou vlastností výrobku je poměr zábavy, který přináší, a jeho ekologické stopy. Až Vás jednou omrzí, můžete ho prostě vyhodit do papíru nebo na kompost.

 

Jednotlivé výsekové archy skládačky jsou baleny v lepenkových krabicích s potiskem. Na zadní straně je návod k sestavení.

Rozměry obalu jsou 315x575x18 mm. Rozpětí sestaveného modelu je cca 0,5 m.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.