Tip

Dřevěný čajový set se sušenkami

828
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Čajový set se sušenkami


  • (1 ks) Skladem
670 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky
 

Čajový set v jemných barvách. Součástí je čajová konvice, 2 x hrneček, 2x podšálek, 2x sušenka, konvička na mléko, cukřenka, talířek a lžička. Vhodné pro děti od 3. let

 

Rozměřy: 13 x 8 x 9 cm, hrneček: 7 x 5 x 4 cm

Materiál: dřevo

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.