Karetní hra Magic School

Kód: DJ09731
Novinka
4 hodnocení
Značka: Djeco
210 Kč
Skladem (3 ks)

Karetní hra zaměřená na spolupráci a představivost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věk: 5-99 let

Pro 1-6 hráčů

Obsah: 32 karet – 16 karet s postavami a 16 karet s magickými předměty


Cíl hry: dokončit nejméně 10 magických úkolů. Budete hrát jako mladí učni, kteří sní o tom, že se stanou velkými čaroději. Pokud chcete dosáhnout svého cíle, budete muset úspěšně dokončit alespoň 10 úkolů. Jsou to skupinové úkoly a budete muset spolupracovat, abyste vyhráli. Chcete-li dokončit úkol, musíte přiřadit odpovídající magické předměty jejich majitelům a dát dvě odpovídající karty dohromady.
Příprava hry: Všechny karty jsou zamíchány a umístěny na hromádku lícem dolů na stůl. Při hře by hráči měli vzít karty a umístit je vedle sebe na stůl tak, aby vytvořili čtverec ze čtyřřádek po 4 kartách.
Pravidla hry: Nejmladší hráč začíná, pak hra pokračuje ve směru hodinových ručiček. Když je na řadě první hráč vezme první kartu z hromádky, ukáže ji všem hráčům a pak ji položí lícem dolů na stůl. Druhý hráč si vezme novou kartu a ukáže ji všem hráčům: Pokud může být tato karta propojena s předchozí kartou, položí ji hráč na vrch této karty lícem nahoru. Pár je vytvořen a žádné další karty se na tuto dvojici nepřidávají.
Pokud se otočená karta neshoduje s předchozí vyloženou, umístí ji hráč na stůl lícem dolů. Pokud je na stole otočeno několik karet lícem dolů, vybere si hráč kartu u které si myslí, že by s ní mohla tvořit pár líznutá karta a položí ji navrch. Hra pokračuje, dokud v balíčku nezůstanou žádné karty.
Poznámka: Hráči mohou navzájem diskutovat o tom, kam umístit líznutou kartu, ale konečné rozhodnutí spočívá na hráči, který je na tahu. Karty, které již byly odloženy, nelze přesunout.
Konec hry: Hra končí, když jsou všechny karty umístěny na stůl - jinými slovy, jakmile je čtverec o čtyřech kartách tvořen dvěma kartami v každém prostoru. Hráči pak zkontrolují 16 vytvořených párů. Je-li magická položka a její vlastník propojeny správně, úkol je splněn.

Výsledková tabule:
- 15 a16 párů: Vynikající! Jsi nyní velký čaroděj a získáváš medaili řádu Merlina
- 10 to 14 párů: Dobrá práce! Jsi nyní velký čaroděj.
- 7 to 9 párů: Škoda, byl jsi blízko! Zkus to znovu!
- 0 to 6 párů: Oops… konec hry, ale opravdický čaroděj se nikdy nevzdává!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Hračky této firmy Vám učarují svou nápaditostí a designem. Djeco spolupracuje s předními francouzskými výtvarníky a na design a balení samotné hračky se klade stejný důraz, jako na jeho funkčnost a kvalitu.
Francouzská firma Djeco byla založena v roce 1954 a od té doby zásobuje svět těmi nejkrásnějšími kreativními a edukativními hračkami.

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.