V době od 27. - 31.7. má sklad dovolenou. Z toho důvodu zboží s dodací lhůtou 2 - 4 dny bude expedováno až v týdnu od 3.8. Kamenná prodejna je ve dnech 27.7. - 7.8. UZAVŘENA. Osobní odběry z eshopu budou realizovány po domluvě. Děkujeme za pochopení.

Karetní hra Sakapuss

Neohodnoceno
Novinka
4739 thickbox default
    _x005F_x000D_
  • rychlá karetní hra 
  • _x005F_x000D_
  • kombinuje prvky kvarteta, postřehu a reflexů
  • _x005F_x000D_
210 Kč
Skladem (5 ks)

Rychlá hra s kočkami a jejich parazity :). Hra kombinuje kvarteto a reflexy, začíná se kvartetem, úkolem je nasbírat čtyři stejné kočky. Ten kdo první sestaví kvarteto, se rychle dotkne balíčku vyložených karet na stole, ten kdo je poslední bere kartu z balíčku parazitů. Vyhrává ten, kdo po 10 kolech má nejméně parazitů :). 

I když hra působí jako obyčejné kvarteto, není tomu tak, díky taktice může prohrávající hráč hru otočit a vyhrát. I uprostřed kola můžete začít sbírat jinou rodinu koček. Není to jak u klasického kvarteta, kdy "žádáte", ale zde si vybíráte přímo kartu z ruky protihráče.

 

Blechám a parazitům ZDAR ! :)

 

Balení obsahuje 45 karet. Děti si procvičí pozorovací schopnosti a postřeh.

Hra je pro 3-5 hráčů od 6 let a trvá přibližně 10 minut.

 

Věk: 6-99

Rozměry: 12 x 8,5 x 2,5 cm 

Materiál: papír

 

Kód Kód: DJ05111
Jméno značky: Djeco
Kategorie: KARETNÍ HRY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Hračky této firmy Vám učarují svou nápaditostí a designem. Djeco spolupracuje s předními francouzskými výtvarníky a na design a balení samotné hračky se klade stejný důraz, jako na jeho funkčnost a kvalitu.
Francouzská firma Djeco byla založena v roce 1954 a od té doby zásobuje svět těmi nejkrásnějšími kreativními a edukativními hračkami.