Bonikka Lněná panenka Kočička Bellamy 50 cm

Kód: 7456
Novinka
Značka: Bonikka
695 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.6.2023

Lněná panenka Kočička Bellamy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspirací pro vytvoření panenek Bonikka byla rodina... Silné pouto, které nás pojí a přes které vyjadřujeme lásku a smysl pro solidaritu. Každá panenka čeká, aby si ji osvojil někdo speciální, a aby se mu stala oblíbeným věrným přítelem sdílícím pohodu, radost i smutek a vždy mu připomínala, že je milovaný.

Hra s panenkou rozvíjí kromě jemné motoriky i schopnost pomáhat, vcítit se, posiluje vrozený mateřský instinkt, starostlivost a přes hrané příběhy napomáhá rozvoji fantazie a představivosti. 

Panenky Bonikka jsou ručně vyrobené z příjemné, měkké, certifikované bavlny v rodinné továrně na Srí Lance, Fair trade způsobem, kde zaměstnanci dostávají férovou mzdu a pracují ve výborných podmínkách. Důsledná ruční práce a kvalitní materiály zaručují dlouhou trvanlivost panenky. Panenka je příjemně měkká a proto je vhodná i na tulení a na spinkání. 

  • 100% bavlna, certifikovaná, příjemně měkká
  • Výplň z recyklovaných PET láhví
  • Šaty se dají vysvléknout
  • Testované podle EU norem

Všechny produkty Bonikka jsou vyrobené s ohledem na životné prostředí. Respektovat životní prostředí znamená respektovat celou naši planetu, kterou tak chráním pro další generace.

A jak vznikla Bonikka?

Bonikka se zrodila na Srí Lance z rodinné tradice, která vznikla v roku 1895 z jednoduchého skutku s obrovským významem. Otec daroval svojí dcerce, která odešla z domu, aby si založila vlastní rodinu, porcelánovou panenku na rozloučení. Panenka jí měla připomínat, jak pevné je pouto rodiny, jak nekonečná je láska a podpora rodičů. Od té doby tato panenka putovala generacemi a připomínala ženám této rodiny důležité hodnoty. Mano - dnešní ředitelka rodinné firmy na výrobu hraček DSL Lanka, dostala toto vzácné dědictví darem od své mámy s odkazem, který toto gesto nesl a byl pro ni tak silný, že se o pár let později rozhodla předat ho mladším dětem, děvčátkům a chlapcům, kteří se právě učí pochopit kým jsou, kam patří a co pro ně znamená okolní svět. A tak Mano vytvořila řadu výjímečných panenek vyrobených důkladnou ruční prací, ze zdravých přírodních materiálů a nazvala je Bonikka, což v Sinhalštině znamená „panenka“

Doplňkové parametry

Kategorie: LÁTKOVÉ PANENKY
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Panenky Bonikka jsou ručně vyrobené z příjemně měkké certifikované bavlny v rodinné továrně na Srí Lance, fair trade způsobem, kde zaměstnanci dostávají férovou mzdu a pracují ve výborných podmínkách. Panenka je příjemně měkká a proto je vhodná i na tulení a na spaní. Všechny produkty Bonikka jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí. Víme, že respektovat životní prostředí znamená respektovat celou naši planetu, kterou tak chráníme pro další generace.