Bonikka Mazlíček Serafin 19 cm - MODRÁ

Kód: 79602
329 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.6.2023

Látková mini panenka pro nejmenší miminka již od narození.

Kaučukový obličej. 

Certifikovaná eko bavlna. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspirací pro vytvoření panenek Bonikka byla rodina... Silné pouto, které nás pojí a přes které vyjadřujeme lásku a smysl pro solidaritu. Každá panenka čeká, aby si ji osvojil někdo speciální, a aby se mu stala oblíbeným věrným přítelem sdílícím pohodu, radost i smutek a vždy mu připomínala, že je milovaný.

Hra s panenkou rozvíjí kromě jemné motoriky i schopnost pomáhat, vcítit se, posiluje vrozený mateřský instinkt, starostlivost a přes hrané příběhy napomáhá rozvoji fantazie a představivosti. 

Panenky Bonikka jsou ručně vyrobené z příjemné, měkké, certifikované bavlny v rodinné továrně na Srí Lance, Fair trade způsobem, kde zaměstnanci dostávají férovou mzdu a pracují ve výborných podmínkách. Důsledná ruční práce a kvalitní materiály zaručují dlouhou trvanlivost panenky. Panenka je příjemně měkká a proto je vhodná i na tulení a na spinkání. 

  • 100% bavlna, certifikovaná, příjemně měkká
  • Výplň z recyklovaných PET láhví
  • Šaty se dají vysvléknout
  • Testované podle EU norem

Všechny produkty Bonikka jsou vyrobené s ohledem na životné prostředí. Respektovat životní prostředí znamená respektovat celou naši planetu, kterou tak chráním pro další generace.

A jak vznikla Bonikka?

Bonikka se zrodila na Srí Lance z rodinné tradice, která vznikla v roku 1895 z jednoduchého skutku s obrovským významem. Otec daroval svojí dcerce, která odešla z domu, aby si založila vlastní rodinu, porcelánovou panenku na rozloučení. Panenka jí měla připomínat, jak pevné je pouto rodiny, jak nekonečná je láska a podpora rodičů. Od té doby tato panenka putovala generacemi a připomínala ženám této rodiny důležité hodnoty. Mano - dnešní ředitelka rodinné firmy na výrobu hraček DSL Lanka, dostala toto vzácné dědictví darem od své mámy s odkazem, který toto gesto nesl a byl pro ni tak silný, že se o pár let později rozhodla předat ho mladším dětem, děvčátkům a chlapcům, kteří se právě učí pochopit kým jsou, kam patří a co pro ně znamená okolní svět. A tak Mano vytvořila řadu výjímečných panenek vyrobených důkladnou ruční prací, ze zdravých přírodních materiálů a nazvala je Bonikka, což v Sinhalštině znamená „panenka“.

Doplňkové parametry

Kategorie: LÁTKOVÉ PANENKY
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Panenky Bonikka jsou ručně vyrobené z příjemně měkké certifikované bavlny v rodinné továrně na Srí Lance, fair trade způsobem, kde zaměstnanci dostávají férovou mzdu a pracují ve výborných podmínkách. Panenka je příjemně měkká a proto je vhodná i na tulení a na spaní. Všechny produkty Bonikka jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí. Víme, že respektovat životní prostředí znamená respektovat celou naši planetu, kterou tak chráníme pro další generace.