Dřevěná motorická balanční hra - Jižní pól

840
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Balanční motorická hra Jižní pól


  • (2 ks) Skladem
577 Kč
Kategorie: Motorické hračky
 

Balanční motorická hra ve vtipném designu s tučňákem a tuleněm. Cílem hry je rozmístit rovnoměrně dřevěné dílky, tak aby se hračka nepřevracela. Hra rozvíjí jemnou motoriku a trénuje trpělivost a vytrvalost.

Vhodné pro děti od 12 měsíců

Rozměry: 26 x 13 x 23 cm

Materiál: dřevo

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.