Motorická duha

723
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Dřevěná motorická duha se 7 oblouky


  • Vyprodáno
599 Kč
Kategorie: Motorické hračky
Položka byla vyprodána...
 

Dřevěná duha rozvíjí jemnou motoriku a podporuje fantasii dětí. Jednotlivé oblouky duhy se dají libovolně stavět na sebe, dělat z nich mosty či domečky pro  zvířátka.

Vhodné pro děti od 12 měsíců

Materiál: dřevo

Rozměry: 26 x 5 x 13 cm

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.