O nás

Firma toySimply s.r.o. byla založena v roce 2019. Celý příběh začal tím, že se podařilo vyjednat v lednu 2019 se značkou MiDeer exkluzivitu pro prodej hraček jejich značky pro ČR a SR.

logo3_1

V ten okamžik se začalo řešit nákup zboží, kolik, čeho v jakém množství. A s tím spojená i logistika a to, kde se bude zboží skladovat, jakou formou ho budeme prodávat, jak ho budeme expedovat a jaké dopravce na to využijeme.
A v neposlední řadě, kde na to vezmeme finance, jak to bude se založením firmy, účetnictvím DPH atd.
A při řešení všech těchto otázek došlo k propojení dvou osob a v březnu 2019 vznikla firma toySimply. 

 

logo-07 zmenšené

 

Cílem bylo mít v názvu hračku, protože to je pro nás to hlavní. Naším mottem a sloganem je: „Děti jsou naše radost a radost dětí, jsou jejich hračky“.

Pro firmu je důležité, že má dvě osoby z rozdílných oblastí, kde svým způsobem vyniká.

Jeden je odborník na znalost hračkářského trhu, má přehled o novinkách, zná se s lidmi z oboru.

A druhý je odborník na logistiku, na eshopy, na technické záležitosti spojené s tou službou.

Protože si uvědomujeme, že je podstatné mít výborný, designově krásný produkt v podobě hraček, ale k tomu i navázané dobré služby. Abyste Vy, naši zákazníci, byli spokojeni a vraceli se k nám.

Od založení firmy jsme následně řešili všechny oblasti k zahájení prodeje značky MiDeer. Po velkém zvažování jsme se nakonec rozhodli jít cestou vlastní logistiky. Po velkém hledání jsme si v dubnu 2019 pronajali sklad, který jsme začali připravovat pro naše potřeby.

V srpnu 2019 jsme přijmuli náš první 40´HC kontejner, který jsme naskladnili, zkontrolovali a mohli začít s prodejem.

sklad zmensenina

 

A tak jsme i v srpnu 2019 spustili svůj eshop pro prodej naším partnerům v segmentu B2B, tj. hlavně prodejcům hraček na eshopech. A v tom samém měsíci i expedovali první balíčky. A celkem do konce roku bylo více jak 300 zásilek.

 

eshopzm

 

Protože věříme naší značce a produktům, tak jsme se rozhodli, že chceme mít vlastní zázemí pro distribuci. V  květnu 2020 jsme koupili do našeho majetku sklad, který jsme měli v pronájmu. S tím jsme již dříve koupili i větší vozidlo na nezbytné převozy balíčků pro odvoz na depa dopravců.

A to nebylo vše. Chceme značce MiDeer pomoci více prorazit na českém trhu, proto jsme v květnu 2020 spustili zcela nový eshop, který je zaměřen na prodej koncovým uživatelům.

Na podzim roku 2020 jsme si prošli náročným obdobím, kdy došlo k výraznému nárůstu počtu objednávek. Toto období bylo pro všechny velmi náročné, ale zároveň bylo pro nás i motivující do dalšího období. Což byl i jeden z důvodů přípravy a zajištění nové pobočky ve městě Polička. Tímto chceme být více blízko svým zákazníkům. A zároveň i nadále zvyšovat úroveň nabízených služeb. Proto jsme spustili spolupráci i s firmou GLS a Zásilkovnou, kde díky výdejnímu místu očekáváme zrychlení expedice objednávek.

 

V roce 2021 jsme začali aktivně pracovat i na vylepšených marketingových akcích na sociálních sítích. A protože chceme stále růst, tak na podzim 2021 jsme spustili i eshopové stránky ve slovenštině pro naše slovenské zákazníky. Konec roku 2021 se opět nesl v duchu zvýšeného počtu objednávek. Naší snahou a cílem bylo stále držet si kvalitu servisu, což díky spoustě kladných recenzí se nám podařilo.

Rok 2022 začal inventurou a jak dále. Naším cílem je stále více se zlepšovat, takže jsme podnikli kroky k zlepšení samotných produktů. A to tím, že jsme si pořídili vlastní fotokoutek, kde sami produkty fotíme. A nejen to, u produktů přikládáme i české návody k samotnému produktu. A pro tento rok počítáme s významným rozšířením portfolia produktů od značky Mideer.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení