O nás

Firma toySimply s.r.o. byla založena v roce 2019. Celý příběh začal tím, že se podařilo vyjednat v lednu 2019 se značkou MiDeer exkluzivitu pro prodej hraček jejich značky pro ČR a SR.

logo3_1

V ten okamžik se začalo řešit nákup zboží, kolik, čeho v jakém množství. A s tím spojená i logistika a to, kde se bude zboží skladovat, jakou formou ho budeme prodávat, jak ho budeme expedovat a jaké dopravce na to využijeme.
A v neposlední řadě, kde na to vezmeme finance, jak to bude se založením firmy, účetnictvím DPH atd.
A při řešení všech těchto otázek došlo k propojení dvou osob a v březnu 2019 vznikla firma toySimply. 

 

logo-07 zmenšené

 

Cílem bylo mít v názvu hračku, protože to je pro nás to hlavní. Naším mottem a sloganem je: „Děti jsou naše radost a radost dětí, jsou jejich hračky“.

Pro firmu je důležité, že má dvě osoby z rozdílných oblastí, kde svým způsobem vyniká.

Jeden je odborník na znalost hračkářského trhu, má přehled o novinkách, zná se s lidmi z oboru.

A druhý je odborník na logistiku, na eshopy, na technické záležitosti spojené s tou službou.

Protože si uvědomujeme, že je podstatné mít výborný, designově krásný produkt v podobě hraček, ale k tomu i navázané dobré služby. Abyste Vy, naši zákazníci, byli spokojeni a vraceli se k nám.

Od založení firmy jsme následně řešili všechny oblasti k zahájení prodeje značky MiDeer. Po velkém zvažování jsme se nakonec rozhodli jít cestou vlastní logistiky. Po velkém hledání jsme si v dubnu 2019 pronajali sklad, který jsme začali připravovat pro naše potřeby.

V srpnu 2019 jsme přijmuli náš první 40´HC kontejner, který jsme naskladnili, zkontrolovali a mohli začít s prodejem.

sklad zmensenina

 

A tak jsme i v srpnu 2019 spustili svůj eshop pro prodej naším partnerům v segmentu B2B, tj. hlavně prodejcům hraček na eshopech. A v tom samém měsíci i expedovali první balíčky. A celkem do konce roku bylo více jak 300 zásilek.

 

eshopzm

 

Protože věříme naší značce a produktům, tak jsme se rozhodli, že chceme mít vlastní zázemí pro distribuci. V  květnu 2020 jsme koupili do našeho majetku sklad, který jsme měli v pronájmu. S tím jsme již dříve koupili i větší vozidlo na nezbytné převozy balíčků pro odvoz na depa dopravců.

A to nebylo vše. Chceme značce MiDeer pomoci více prorazit na českém trhu, proto jsme v květnu 2020 spustili zcela nový eshop, který je zaměřen na prodej koncovým uživatelům.

Na podzim roku 2020 jsme si prošli náročným obdobím, kdy došlo k výraznému nárůstu počtu objednávek. Toto období bylo pro všechny velmi náročné, ale zároveň bylo pro nás i motivující do dalšího období. Což byl i jeden z důvodů přípravy a zajištění nové pobočky ve městě Polička. Tímto chceme být více blízko svým zákazníkům. A zároveň i nadále zvyšovat úroveň nabízených služeb. Proto jsme spustili spolupráci i s firmou GLS a Zásilkovnou, kde díky výdejnímu místu očekáváme zrychlení expedice objednávek.

 

V roce 2021 jsme začali aktivně pracovat i na vylepšených marketingových akcích na sociálních sítích. A protože chceme stále růst, tak na podzim 2021 jsme spustili i eshopové stránky ve slovenštině pro naše slovenské zákazníky. Konec roku 2021 se opět nesl v duchu zvýšeného počtu objednávek. Naší snahou a cílem bylo stále držet si kvalitu servisu, což díky spoustě kladných recenzí se nám podařilo.

Rok 2022 začal inventurou a jak dále. Naším cílem je stále více se zlepšovat, takže jsme podnikli kroky k zlepšení samotných produktů. A to tím, že jsme si pořídili vlastní fotokoutek, kde sami produkty fotíme. A nejen to, u produktů přikládáme i české návody k samotnému produktu. A pro tento rok počítáme s významným rozšířením portfolia produktů od značky Mideer.