Le Toy Van Set se zmrzlinou Carlos

Kód: TV310
779 Kč –3 % 756 Kč
Dodání 2-4 dny
Můžeme doručit do:
2.6.2023
Rozměry: 17x15.5x17 cm Rozměry balení: 17,6x8,2x16,1 cm Věk: 2+ Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů Ručně domalováno ekologickými barvami Obsahuje 7 dílů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Le Toy Van Set se zmrzlinou Carlos  Dřevěný otočný stojan s 3 zmrzlinami v kormoutku. Součástí balení jsou 2 polevy a lžíce. Zmrzlinu lze libovolně kombinovat a servírovat.   Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí. Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey, jako rodinná firma. Zakladaleli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteři jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa. Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

Doplňkové parametry

Kategorie: POTRAVINY
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Název zní sice francouzsky, ale značka Le Toy Van pochází z Velké Británie. Společnost se zabývá výrobou prémiových dřevěných hraček již od roku 1995. Společnost byla založena Georgem Le Vanem a jeho syn Steven nadále pokračuje v jeho šlépějích v rodinném podniku. Během posledních let se značka Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček oceněných v mnoha soutěžích. Produkty značky Le Toy Van se vyznačují vysokou kvalitou a krásným designem. Všechny hračky splňují nepřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.