Djeco Farmanimo

Kód: DJ08483
Novinka
Značka: Djeco
470 Kč –15 %
DJ08483 C LRG FarmAnimo Game by Djeco
470 Kč –15 % 400 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2023
_x005F_x000D_
Zábavná hra na rozvoj spolupráce mezi dětmi.
_x005F_x000D_
_x005F_x000D_ _x005F_x000D_
 
_x005F_x000D_

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kooperativní hra pro 1 až 4 hráče od 4 do 8 let. Společným úkolem hráčů je dostat zvířata na louku dříve, než se vrátí farmář.

Vhodné pro děti od 4-8 let,
Sada obsahuje 8 herních desek, 20 figurek a sáček.

Návod hry:

DJ08483 – Farma zvířat
Věk: 4-8 let Počet hráčů: 1-4 Délka hry: 10 min. Obsah: 1 startovací desku (farmářský dvorek), 1 cílovou desku (louka), 5 desek s cestou, 1 deska představující rybník, 4 velké figurky zvířátek (kráva, ovce, osel a prasátko), 1 figurka traktoru, 12 malých figurek zvířátek (každé zvířátko představují 2 malé bílé figurky a 1 malá černá figurka) a 1 látkový sáček.
Cíl hry: Dovést rychle všechna zvířátka na louku dříve, než se farmář vrátí z vesnice. Kooperativní hra, ve které musíte dovést na louku alespoň jeden druh zvířátka dříve, než farmáři přijedou na traktoru zvesnice. Abyste mohli pohybovat zvířátky, musíte vyhledat po hmatu jejich menší verzi v sáčku. Ale pozor, musíte najít bílá zvířátka, ne černá!
Příprava na hru: Vytvořte uprostřed stolu cestičku ze 7 dílků - desek (startovní deska, 5 desek s cestou, cílová deska - louka). Desku s rybníkem položte poblíž. Na startovní desku postavte 4 velká zvířátka, traktor postavte na cílovou desku a 12 malých zvířátek vložte do sáčku.
Průběh hry:Nejmladší hráč začíná a hraje se po směru hodinových ručiček. Hráč vytáhne ze sáčku jedno zvířátko. Pokud vytáhl bílé zvířátko, hráči mohou posunout velkou figurku tohoto zvířátka o jedno políčko směrem k louce. Malé zvířátko postavte na jedno z vyznačených míst na desce s rybníkem. Pokud hráč vytáhl černé zvířátko, hráči musí posunout traktor o jedno políčko směrem k farmě. Malé zvířátko postavte na jedno z vyznačených míst na desce s rybníkem. Hráči se mohou mezi sebou radit, jaké zvířátko by bylo vhodné vytáhnout ze sáčku, ale konečné rozhodnutí je na hráči, který je zrovna na tahu. Poté pokračuje ve hře další hráč. Jakmile jsou obsazena všechna místa na políčku s rybníkem, vrátí se všechna malá zvířátka zpět do sáčku!
Tip: Malé figurky zvířátek jsou zmenšené verze větších figurek, které jsou na stole. K rozpoznání zvířátek podle hmatu sledujte jejich tvar: Figurky ovce a prasátka jsou menší. Figurka ovce má na sobě hrbolky, figurka prasátka je hladká. Figurky krávy a osla jsou větší. Figurka osla má delší krk, figurka krávy je zakulacená.
Závěr hry: Pokud se jedno ze zvířátek dostalo na louku dříve, než se traktor s farmářem vrátí na farmu, všichni hráči vyhráli! Pokud byl ale farmář rychlejší, všichni hráči hru prohrávají

 

Doplňkové parametry

Kategorie: STOLNÍ HRY
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky této firmy Vám učarují svou nápaditostí a designem. Djeco spolupracuje s předními francouzskými výtvarníky a na design a balení samotné hračky se klade stejný důraz, jako na jeho funkčnost a kvalitu.
Francouzská firma Djeco byla založena v roce 1954 a od té doby zásobuje svět těmi nejkrásnějšími kreativními a edukativními hračkami.