Mráčkova platba

Publikováno 29.09.2023

 

 

NAŠE PRIORITA? Dodat zboží Vám klientům včas, levně a bez poškození.

 

Popis služeb jednotlivých typů plateb:

 

GO PAY ONLINE PLATEBNÍ BRÁNA

 

GoPay - logo | GoPay blog

GoPay patří mezi největší poskytovatele online plateb v Česku a ve střední Evropě. Při nakládání s platebními údaji splňuje GoPay nejvyšší bezpečnostní standard kartových asociací PCI DSS.

Jak fungují platby přes GoPay platební bránu?

Platební brána GoPay nabízí rychlý, pohodlný a bezpečný způsob placení na internetu.

Platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky, nebo vás brána přesměruje do internetového bankovnictví, případně na stránku, která odpovídá zvolené platební metodě v objednávce.

Po odeslání platby vám GoPay zašle e-mail, ve kterém najdete odkaz pro sledování stavu platby, nebo ve kterém obdržíte instrukce pro dokončení platby.

Všechny informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací a GoPay s nimi nakládá v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem kartových asociací PCI DSS.

Jaké platební metody GoPay nabízí?

GoPay nabízí všechny nejpoužívanější platební metody včetně online platby kartou nebo platby přes online bankovní tlačítka. Většina plateb probíhá online, takže jejich vyřízení je otázkou několika minut.

Kompletní seznam všech platebních metod, které GoPay nabízí, najdete na stránce Přehled platebních metod.

Jak probíhá platba kartou přes GoPay platební bránu?

Zákazník zadá údaje své karty na platební bránu a odešle platbu.

GoPay předá informaci o platbě partnerskému procesorovi, který transakci předloží příslušné karetní asociaci (např. VISA nebo MasterCard). Ta zajistí napojení transakce do banky, která vydala kartu, přes kterou zákazník platbu zadal.

Vydavatelská banka rozhodne o schválení platby a své rozhodnutí předá procesorovi, který dál informuje GoPay.

GoPay informaci zpracuje a informuje o stavu platby zákazníka i obchodníka. Pokud banka platbu schválí, GoPay navýší zůstatek na obchodním účtu obchodníka o provedenou platbu.

Obchodník zašle zákazníkovi zakoupené zboží.

Na základě nastavené frekvence vyúčtování převede GoPay zůstatek z obchodního účtu na bankovní účet obchodníka.

 

 

PLATEBNÍ KARTOU ONLINE

 

Karty a mobilní platby | Česká spořitelna

Platby platební kartou online jsou stále více oblíbené mezi zákazníky. Jedná se o rychlou platbu, která je bezpečná. Aby bylo možné tuto možnost platby využít, tak musíte vlastnit platební kartu, která umožnuje platby na internetu. Pokud si nejste jisti, tak kontaktujte svou banku s dotazem na možnosti Vaší karty. Při platbě kartou je možné si zvolit, zda uložit/neuložit Vaše číslo platební karty. Pokud kartu neuložíte, tak budete muset zadávat její číslo při každém nákupu.

Pro Vaši bezpečnost se při platbě platební kartou zadává několik informací z platební karty. Pokud si nepamatujete veškeré údaje, je nutné mít kartu u sebe. Pro další zvýšení Vaší bezpečnosti systém odešle na Vaše telefonní číslo kontrolní číslo, které je nutno následně zadat pro dokončení platby.

Detailnější obecné informace naleznete ZDE.

 

 

DOBÍRKOU 

 

modelgaraz.cz - Do nového e-shopu jsem kromě platby předem zahrnul i platbu  na dobírku. Mě osobně smysl nedává - když nakupuji online, tak vždy platím  předem, ale chci se zeptat vás, co

V dnešní době se jedná stále o jeden z častějších způsobů platby za zboží. 

Tato varianta platby znamená, že za objednané zboží platíte až v okamžiku předání zásilky. V tomto případě je možné hradit bud formou finanční hotovosti, popřípadě je možné platit platební kartou na terminálu doručovatele/výdejního místa. Jaká forma vlastní úhrady dobírky je možná, je závislá na druhu zvolené dopravy.

Více informací o možnostech platby naleznete ZDE.

 

 

 

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Zobrazit zdrojový obrázek

Platba Bankovním převodem je zákazníky méně využívaná možnost platby. Důvodem je skutečnost, že při výběru tohoto typu platby je nezbytné počítat s delší dobou, než platba proběhne (zpravidla 1 až 2pracovní dny dle typu banky). Teprve až po připsání částky na účet dodavatele se začne objednávka expedovat.

Po dokončení objednávky jsou produkty rezervovány a zároveň v informačním emailu při dokončení objednávky jste požádáni o úhradu částky, včetně informace o čísle našeho účtu a čísla variabilního symbolu, který je nutno při platbě uvést. Součástí tohoto infoemailu je i QRkód, díky kterému můžete snadněji a rychleji vyplnit platební příkaz v internetovém bankovnictví nebo v mobilní bankovní aplikaci.

 

Číslo našeho účtu u Fio banky je: 2701611487/2010

 

Detailnější obecné informace naleznete ZDE.